Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, KUSTLANDSKAP.

Sign. Olja på pannå 17x32 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 301
14 922
1 362
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (13 bud)
15 dec 2016 17:28
1 301 EUR
15 dec 2016 17:01
1 251 EUR
14 dec 2016 21:46
1 201 EUR
14 dec 2016 21:46
1 200 EUR
12 dec 2016 22:01
1 151 EUR
12 dec 2016 22:01
1 101 EUR
10 dec 2016 13:11
1 051 EUR
10 dec 2016 13:11
1 001 EUR
10 dec 2016 10:36
1 000 EUR
7 dec 2016 21:28
940 EUR
6 dec 2016 0:49
900 EUR
3 dec 2016 12:20
850 EUR
3 dec 2016 11:31
800 EUR