Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

EERO JÄRNEFELT, STRANDBRÄNNINGAR.

Sign. 1924. Olja på duk 47,5x63 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
4 400
50 468
4 605
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
Budhistorik (17 bud)
15 dec 2016 18:19
4 400 EUR
15 dec 2016 18:18
4 200 EUR
8
15 dec 2016 18:18
4 000 EUR
15 dec 2016 18:18
3 900 EUR
8
15 dec 2016 18:18
3 900 EUR
15 dec 2016 17:57
3 800 EUR
15 dec 2016 17:34
3 700 EUR
15 dec 2016 17:04
3 600 EUR
15 dec 2016 16:57
3 500 EUR
15 dec 2016 16:22
3 400 EUR
15 dec 2016 16:05
3 300 EUR
14 dec 2016 17:53
3 200 EUR
3 dec 2016 21:54
3 100 EUR
3 dec 2016 11:48
3 000 EUR
2 dec 2016 21:28
2 400 EUR
1 dec 2016 19:12
2 300 EUR
1 dec 2016 15:10
2 000 EUR