LJUSSTAKE, brons och förgylld brons, empire 1800-talets början.

Höjd 41,5 cm.

Smärre slitage. Senare ljusmanchett.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
820
9 241
856
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (20 bud)
10
14 dec 2016 18:48
820 EUR
11
14 dec 2016 18:48
800 EUR
11
14 dec 2016 18:47
740 EUR
10
14 dec 2016 18:47
720 EUR
11
14 dec 2016 18:47
720 EUR
10
14 dec 2016 17:06
620 EUR
9
14 dec 2016 16:56
610 EUR
9
12 dec 2016 21:34
600 EUR
12 dec 2016 12:20
550 EUR
8
7 dec 2016 23:00
520 EUR
7 dec 2016 11:53
500 EUR
6 dec 2016 8:47
460 EUR
5 dec 2016 21:22
440 EUR
4 dec 2016 0:34
420 EUR
2 dec 2016 14:45
400 EUR
1 dec 2016 20:47
320 EUR
1 dec 2016 19:26
300 EUR
1 dec 2016 17:00
250 EUR
1 dec 2016 12:19
200 EUR
1 dec 2016 10:46
150 EUR