Klaes Molenaer

(Nederländerna, 1630-1676)
Klaes Molenaer
(Nederländerna, 1630-1676)

KLAES MOLENAER, VINTERSCEN MED SKRINNANDE FIGURER.

Sign. Olja på duk 26x32 cm.

Proveniens

Birgitta Lojander.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
6 300
71 001
6 574
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
Budhistorik (7 bud)
15 dec 2016 18:33
6 300 EUR
15 dec 2016 18:32
6 100 EUR
15 dec 2016 18:32
6 060 EUR
15 dec 2016 17:43
4 700 EUR
15 dec 2016 17:43
4 500 EUR
11 dec 2016 15:24
4 200 EUR
6 dec 2016 0:16
4 000 EUR