Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, EFTERMIDDAGSSTUND I SKUGGAN.

Sign. 1875. Olja på duk 27x43 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
4 200
47 922
4 368
Utropspris
5 000 - 5 500 EUR
Budhistorik (7 bud)
15 dec 2016 18:35
4 200 EUR
15 dec 2016 18:35
4 000 EUR
15 dec 2016 16:46
3 800 EUR
15 dec 2016 12:25
3 100 EUR
10 dec 2016 16:06
2 400 EUR
3 dec 2016 12:27
2 300 EUR
3 dec 2016 12:03
2 000 EUR