Madeleine Pyk – en samling F769

Gunnar Berndtson

(Finland, 1854-1895)
Gunnar Berndtson
(Finland, 1854-1895)

GUNNAR BERNDTSON, SOMMARLANDSKAP MED SVAN.

Sign. Olja på pannå 19x15 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
6 000
63 240
6 866
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
Budhistorik (7 bud)
14 dec 2016 17:19
6 000 EUR
14 dec 2016 17:12
5 200 EUR
14 dec 2016 10:51
5 000 EUR
11 dec 2016 21:36
4 600 EUR
8 dec 2016 11:21
3 900 EUR
2 dec 2016 15:29
3 800 EUR
1 dec 2016 22:47
3 500 EUR