Dora Wahlroos

(Finland, 1870-1947)
Dora Wahlroos
(Finland, 1870-1947)

DORA WAHLROOS, POJKE MED BÅT VID STRANDEN.

Sign. Olja på duk 36x50 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
2 300
24 242
2 632
Utropspris
2 000 - 2 200 EUR
Budhistorik (18 bud)
8
15 dec 2016 18:27
2 300 EUR
15 dec 2016 18:26
2 200 EUR
8
15 dec 2016 18:25
2 100 EUR
15 dec 2016 17:05
2 000 EUR
8
15 dec 2016 17:05
2 000 EUR
15 dec 2016 17:05
1 950 EUR
8
15 dec 2016 17:05
1 900 EUR
14 dec 2016 17:54
1 850 EUR
8
14 dec 2016 17:54
1 800 EUR
14 dec 2016 17:54
1 700 EUR
8
14 dec 2016 17:54
1 650 EUR
14 dec 2016 17:42
1 600 EUR
14 dec 2016 11:30
1 500 EUR
3 dec 2016 19:09
600 EUR
3 dec 2016 11:51
550 EUR
2 dec 2016 8:48
450 EUR
2 dec 2016 7:08
150 EUR
1 dec 2016 15:11
130 EUR