Eugen Taube

(Finland, 1860-1913)
Eugen Taube
(Finland, 1860-1913)

EUGEN TAUBE, AFTONRODNAD.

Sign. Olja på dukpannå 36x50 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
910
10 383
947
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (9 bud)
15 dec 2016 17:33
910 EUR
15 dec 2016 17:33
890 EUR
15 dec 2016 8:51
870 EUR
15 dec 2016 8:41
850 EUR
14 dec 2016 21:49
820 EUR
14 dec 2016 8:11
800 EUR
11 dec 2016 19:40
600 EUR
3 dec 2016 11:34
550 EUR
3 dec 2016 6:35
250 EUR