Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, STRANDBRÄNNINGAR.

Sign. Olja på duk 63x94 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
5 400
61 938
5 651
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
Budhistorik (9 bud)
15 dec 2016 18:24
5 400 EUR
15 dec 2016 18:23
5 200 EUR
15 dec 2016 18:23
5 000 EUR
15 dec 2016 18:23
4 800 EUR
15 dec 2016 18:22
4 600 EUR
15 dec 2016 18:22
4 500 EUR
15 dec 2016 7:43
4 400 EUR
15 dec 2016 7:43
4 200 EUR
3 dec 2016 11:50
4 000 EUR