Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, ISRÄNNA VID KUSTEN.

Sign. 1881. Olja på duk 49x80 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
9 200
105 524
9 628
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
Budhistorik (14 bud)
15 dec 2016 20:16
9 200 EUR
15 dec 2016 20:16
9 000 EUR
15 dec 2016 20:14
8 800 EUR
15 dec 2016 20:14
8 600 EUR
15 dec 2016 20:13
8 400 EUR
15 dec 2016 20:13
8 200 EUR
15 dec 2016 16:39
8 000 EUR
7 dec 2016 21:45
6 200 EUR
3 dec 2016 21:22
6 000 EUR
3 dec 2016 12:09
5 500 EUR
2 dec 2016 21:27
202 EUR
2 dec 2016 0:29
121 EUR
1 dec 2016 16:25
111 EUR
1 dec 2016 11:50
30 EUR