Verner Thomé

(Finland, 1878-1953)
Verner Thomé
(Finland, 1878-1953)

VERNER THOMÉ, I VINDSTRAPPAN.

Sign. 1922. Olja på duk 65x50 cm.

Konstnär

Klubbat pris
3 610
40 901
3 766
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (38 bud)
22 maj 2017 18:46
3 610 EUR
22 maj 2017 18:45
3 510 EUR
22 maj 2017 18:45
3 410 EUR
22 maj 2017 18:43
3 400 EUR
22 maj 2017 18:43
3 300 EUR
22 maj 2017 18:42
3 200 EUR
22 maj 2017 18:42
3 100 EUR
22 maj 2017 18:42
3 080 EUR
22 maj 2017 18:42
2 980 EUR
22 maj 2017 18:42
2 900 EUR
22 maj 2017 18:41
2 880 EUR
22 maj 2017 18:41
2 780 EUR
22 maj 2017 18:41
2 767 EUR
22 maj 2017 18:41
2 667 EUR
22 maj 2017 18:41
2 610 EUR
22 maj 2017 18:40
2 550 EUR
22 maj 2017 18:40
2 450 EUR
22 maj 2017 18:40
2 400 EUR
22 maj 2017 18:40
2 350 EUR
22 maj 2017 18:39
2 250 EUR
22 maj 2017 18:39
2 200 EUR
22 maj 2017 18:39
2 150 EUR
22 maj 2017 18:39
2 050 EUR
22 maj 2017 18:39
2 000 EUR
22 maj 2017 18:38
1 900 EUR
22 maj 2017 18:38
1 850 EUR
22 maj 2017 18:38
1 800 EUR
22 maj 2017 18:37
1 800 EUR
22 maj 2017 18:36
1 700 EUR
22 maj 2017 18:36
1 650 EUR
22 maj 2017 16:41
1 600 EUR
22 maj 2017 8:07
1 550 EUR
17 maj 2017 17:56
1 260 EUR
17 maj 2017 17:56
1 210 EUR
13 maj 2017 19:41
1 200 EUR
12 maj 2017 18:53
720 EUR
12 maj 2017 9:44
700 EUR
11 maj 2017 20:40
600 EUR