Peter Frie

(Sverige, Född 1947)
Peter Frie
(Sverige, Född 1947)

PETER FRIE, UTAN TITEL.

A tergo sign. Olja på duk 90x180 cm.

Proveniens

Galerie Forsblom.

Klubbat pris
13 700
154 399
14 296
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR
Budhistorik (18 bud)
8
19 mar 2018 19:20
13 700 EUR
9
19 mar 2018 19:20
13 500 EUR
8
12 mar 2018 21:52
13 200 EUR
9
12 mar 2018 21:52
13 000 EUR
8
12 mar 2018 15:53
12 800 EUR
12 mar 2018 15:53
12 600 EUR
8
12 mar 2018 15:52
12 400 EUR
12 mar 2018 15:52
12 200 EUR
8
11 mar 2018 10:47
12 000 EUR
10 mar 2018 21:56
9 600 EUR
10 mar 2018 19:30
9 400 EUR
10 mar 2018 18:34
9 200 EUR
10 mar 2018 15:41
9 000 EUR
9 mar 2018 9:45
8 500 EUR
9 mar 2018 6:49
8 000 EUR
8 mar 2018 23:55
5 000 EUR
8 mar 2018 22:47
1 500 EUR
8 mar 2018 17:22
1 000 EUR