1023516

PETER FRIE, UTAN TITEL.

A tergo sign. Olja på duk 90x180 cm.

Proveniens
Galerie Forsblom.
Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Laura Pohjola

    Laura Pohjola
    Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

    laura.pohjola@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 15 000 - 20 000 EUR

    Slutpris

    13 700
    EUR
    140 115 SEK
    15 583 USD

    Budhistorik (18 bud)
    8A19 mar 19:2013700EUR
    919 mar 19:2013500EUR
    8A12 mar 21:5213200EUR
    Acceptpris på 12 000 EUR uppnåddes