1023516

PETER FRIE

UTAN TITEL.

A tergo sign. Olja på duk 90x180 cm.

Proveniens
Galerie Forsblom.
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 15 000 - 20 000 EUR

    Slutpris

    13 700
    EUR
    138 776 SEK
    15 848 USD

    Budhistorik (18 bud)
    8A19 mar 19:2013700EUR
    919 mar 19:2013500EUR
    8A12 mar 21:5213200EUR
    Acceptpris på 12 000 EUR uppnåddes