1037733

YRJÖ KUKKAPURO

Pall, "Saturnus" 200, Haimi 1970-tal.

Glasfiberfot samt stoppad sits med tygklädsel. Diameter 40 cm. Höjd 49 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Skador.

Proveniens
Alkos fabriker i Rajamäki.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Rosenius

Anna Rosenius
Specialist Design

anna.rosenius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 200 - 400 EUR

    Slutpris

    135
    EUR
    1 419 SEK
    158 USD

    Budhistorik (16 bud)
    4A17 apr 18:07135EUR
    317 apr 18:07130EUR
    417 apr 18:06110EUR
    Acceptpris på 50 EUR uppnåddes