1037733

YRJÖ KUKKAPURO, pall, "Saturnus" 200, Haimi 1970-tal.

Glasfiberfot samt stoppad sits med tygklädsel. Diameter 40 cm. Höjd 49 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Skador.

Proveniens
Alkos fabriker i Rajamäki.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Rosenius

    Anna Rosenius
    Specialist Design

    anna.rosenius@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 200 - 400 EUR

    Slutpris

    135
    EUR
    1 419 SEK
    152 USD

    Budhistorik (16 bud)
    4A17 apr 2018 18:07135EUR
    317 apr 2018 18:07130EUR
    417 apr 2018 18:06110EUR
    Acceptpris på 50 EUR uppnåddes