Juho Kyyhkynen

(Finland, 1875-1909)
Juho Kyyhkynen
(Finland, 1875-1909)

JUHO KYYHKYNEN, RENAR.

Sign. Blandteknik. 30,5x47 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
900
10 197
939
Utropspris
1 200 - 1 600 EUR
Budhistorik (10 bud)
14 maj 2018 18:15
900 EUR
14 maj 2018 18:14
880 EUR
14 maj 2018 18:12
860 EUR
14 maj 2018 18:11
840 EUR
14 maj 2018 17:19
820 EUR
13 maj 2018 17:52
800 EUR
10 maj 2018 21:26
600 EUR
7 maj 2018 18:15
520 EUR
7 maj 2018 10:22
500 EUR
3 maj 2018 20:38
400 EUR