Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

EERO JÄRNEFELT, "BÖLJESLAG".

Sign. Olja på duk. 35x35 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
9 800
111 034
10 224
Utropspris
7 000 - 8 000 EUR
Budhistorik (21 bud)
11
15 maj 2018 19:06
9 800 EUR
10
15 maj 2018 19:06
9 600 EUR
11
15 maj 2018 19:06
9 400 EUR
10
15 maj 2018 19:06
9 200 EUR
11
15 maj 2018 19:06
9 000 EUR
10
15 maj 2018 19:06
8 800 EUR
11
15 maj 2018 19:05
8 600 EUR
10
15 maj 2018 19:05
8 400 EUR
11
15 maj 2018 19:05
8 200 EUR
10
15 maj 2018 19:05
8 000 EUR
11
15 maj 2018 18:57
6 400 EUR
10
14 maj 2018 17:15
6 000 EUR
9
13 maj 2018 22:42
5 600 EUR
8
11 maj 2018 20:16
4 400 EUR
7 maj 2018 23:15
4 200 EUR
6 maj 2018 19:35
4 000 EUR
5 maj 2018 19:49
3 200 EUR
5 maj 2018 10:12
3 100 EUR
4 maj 2018 8:46
3 000 EUR
4 maj 2018 6:58
2 000 EUR
3 maj 2018 21:47
500 EUR