Magnus Enckell

(Finland, 1870-1925)
Magnus Enckell
(Finland, 1870-1925)

MAGNUS ENCKELL, olja på duk, signerad

Stilleben, 36x46,5 cm.

Klubbat pris
1 500
16 995
1 565
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (6 bud)
15 maj 2018 18:36
1 500 EUR
15 maj 2018 18:36
1 450 EUR
15 maj 2018 18:35
1 400 EUR
14 maj 2018 21:34
600 EUR
6 maj 2018 14:44
500 EUR
4 maj 2018 21:39
300 EUR