Mathurin Moreau

(Frankrike, 1822-1912)
Mathurin Moreau
(Frankrike, 1822-1912)

MATHURIN MOREAU, brons, signerad

Kvinna, höjd med piedestal ca 63 cm.

Slitage.

Klubbat pris
1 850
20 961
1 930
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (9 bud)
14 maj 2018 19:10
1 850 EUR
14 maj 2018 19:10
1 800 EUR
14 maj 2018 19:09
1 750 EUR
14 maj 2018 19:09
1 700 EUR
14 maj 2018 19:09
1 650 EUR
14 maj 2018 19:09
1 600 EUR
14 maj 2018 17:46
1 550 EUR
11 maj 2018 17:34
1 500 EUR
5 maj 2018 13:29
1 000 EUR