Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, BRO.

Signerad och daterad 1870. Olja på duk. 46x52 cm

Finska Konstföreningens utställning 1946, Taidekeskus Pyrri, 1989.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

3 400
38 522
3 547
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
14 maj 2018 6:02
3 400 EUR
5 maj 2018 10:17
3 000 EUR
5 maj 2018 7:03
500 EUR