259
1105337

TAKLAMPA, Itsu, 1900-talets mitt.

Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 260 - 10 300 SEK
915 - 1 140 USD
Klubbat pris
600 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Mässing med genombruten dekor, invändigt vit målad. Hissmekanism. Skärmens diameter 40 cm.

Sedvanligt bruksslitage. Ej funktionstestad.