10
1108247

BORD, biedermeier, 1800-talet.

Utropspris
300 - 400 EUR
3 380 - 4 510 SEK
313 - 417 USD
Klubbat pris
300 EUR

Mahognyfanerad. Bredd 100 cm, höjd 80 cm, djup 63 cm.

Tilläggslista

Skador.