11
1120411

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft.

Utropspris
400 - 600 EUR
4 510 - 6 760 SEK
417 - 626 USD
Klubbat pris

Rund uppfällbard skiva på tredelad fot. Bordsskivan av alrotsfaner, undersidan ådringsmålad. Höjd 76 cm, skivans diameter 80 cm.

Repor. Slitage.