100
1105429

LJUSSTAKE, Ryssland 1800-talets början.

Utropspris
700 - 900 EUR
7 930 - 10 200 SEK
730 - 939 USD
Klubbat pris
600 EUR

Brännförgylld. Bevingade kvinnofigurer uppbär ljuspipa, fotplattan dekoreras av palmetter och blommor i relief. Höjd 36 cm.