18
1118537

BORDSLYSTER

Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
11 300 - 17 000 SEK
1 040 - 1 570 USD
Klubbat pris
BORDSLYSTER

Troligen Stockholm 1700-talets slut. Blått balusterformat mittglas och förgylld brons. För tre ljus. Höjd 65,5 cm. Diameter 31,5 cm.

Renoverad. Kantnagg.

Tilläggslista

Kantnagg