19
1118543

LJUSSTAKAR, ETT PAR, brännförgyllda mässing.

Utropspris
400 - 600 EUR
4 510 - 6 760 SEK
417 - 626 USD
Klubbat pris
400 EUR

Empire, 1800-talets början, höjd 24 cm.