20
1118214

LJUSSTAKAR, ett par, brännförgylld mässing, tidigt 1800-tal.

Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
22 500 - 28 200 SEK
2 110 - 2 640 USD
Klubbat pris

Reliefdekor med djur- och jaktmotiv. Höjd 33 cm.

Ställvis slitage i förgyllningen.