19
1118543

LJUSSTAKAR, ETT PAR, brännförgyllda mässing.

Utropspris
400 - 600 EUR
4 190 - 6 280 SEK
454 - 681 USD
Klubbat pris
400 EUR

Empire, 1800-talets början, höjd 24 cm.