197
1072994

Torsten Wasastjerna

(Finland, 1863-1924)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 060 - 11 300 SEK
835 - 1 040 USD
Klubbat pris
1 100 EUR
Torsten Wasastjerna
(Finland, 1863-1924)

FLICKA I SKOGEN

1880-tal. Daterad 19.VIII. Olja på pannå. A tergo intyg av L. Bäcksbacka. 31x24 cm.

Smärre ytspricka.

Konstsalongen 1963