198
1119912

Venny Soldan-Brofeldt

(Finland, 1863-1945)
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
28 200 - 33 800 SEK
2 640 - 3 160 USD
Klubbat pris
2 000 EUR
Venny Soldan-Brofeldt
(Finland, 1863-1945)

FLICKA PÅ STRANDEN.

Sign. Olja på duk, 47x33 cm.

Konstnär