Madeleine Pyk – en samling F769
203
1090497

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
84 200 - 105 000 SEK
9 190 - 11 500 USD
Klubbat pris
6 500 EUR
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

HAVSLANDSKAP.

Monogramsign. Olja på duk, 26x38 cm.

Uppfodrad duk. Restaurerad.