206
1114790

Hugo Simberg

(Finland, 1873-1917)
Utropspris
500 - 600 EUR
5 710 - 6 850 SEK
520 - 624 USD
Klubbat pris
650 EUR
Hugo Simberg
(Finland, 1873-1917)

KVASTGUMMAN I.

Sign. 1899. Linjeetsning, plåtstorlek ca 9,6x7 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Magnus Enckells familj.

Konstnär