213
1092225

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
40 000 EUR
451 000 SEK
41 700 USD
Klubbat pris
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, ÅLANDSKAP.

Sign. -89. Olja på duk, 84x124 cm.