214
1105336

Ellen Favorin

(Finland, 1853-1919)
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
22 800 - 28 500 SEK
2 080 - 2 600 USD
Klubbat pris
1 500 EUR
Ellen Favorin
(Finland, 1853-1919)

LANDSKAP.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på pannå, 24x42 cm.