220
1118169

Antti Favén

(Finland, 1882-1948)
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
52 700 - 63 200 SEK
5 720 - 6 870 USD
Klubbat pris

Antti Favén
(Finland, 1882-1948)

VY FRÅN HELSINGFORS.

Sign. 1936. Olja på duk, 70x90 cm.