241
1105331

Aukusti Uotila

(Finland, 1858-1886)
Utropspris
10 000 - 12 000 EUR
113 000 - 136 000 SEK
10 400 - 12 500 USD
Klubbat pris
Aukusti Uotila
(Finland, 1858-1886)

MåNSKENSLANDSKAP.

Sign. Olja på duk, 41x33,5 cm.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

383. Alexander Tovborg, "Bocca Baciata".
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK