242
1073640

Ferdinand von Wright

(Finland, 1822-1906)
Utropspris
15 000 - 18 000 EUR
170 000 - 204 000 SEK
15 600 - 18 800 USD
Klubbat pris
15 000 EUR
Ferdinand von Wright
(Finland, 1822-1906)

STÖVARE.

Olja på duk, 28x38 cm.

Proveniens

Villa Gahmberga, "Klostret".

Bröderna von Wright, Ateneum 27.10.2017-25.2.2018.