254
1114834

Magnus Enckell

(Finland, 1870-1925)
Utropspris
600 - 800 EUR
6 760 - 9 020 SEK
633 - 843 USD
Klubbat pris
400 EUR
Magnus Enckell
(Finland, 1870-1925)

NÄRA SKOGEN.

Sign. 1922. Akvarell, 28,5x35 cm.

Proveniens

Konstnärens familj.