255
1116823

Werner Holmberg

(Finland, 1830-1860)
Utropspris
25 000 - 30 000 EUR
283 000 - 340 000 SEK
26 100 - 31 300 USD
Klubbat pris
24 000 EUR
Werner Holmberg
(Finland, 1830-1860)

POPPELALLÉN.

Sign. 1856. Olja på duk, 33,5x48,5 cm.

Proveniens

Galerie Hörhammer

Tavastehus konstmuseum, 1987

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

296. Torsten Andersson, Utan titel.
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
38 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK