257
1110792

Hjalmar Munsterhjelm

(Finland, 1840-1905)
Utropspris
6 000 - 7 000 EUR
68 000 - 79 300 SEK
6 260 - 7 300 USD
Klubbat pris
Hjalmar Munsterhjelm
(Finland, 1840-1905)

HJALMAR MUNSTERHJELM, SKÖRDEMOTIV.

Sign. Olja på pannå, 23x35 cm.

Konstnär

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

152. Albert Watson, "Naomi Campbell, Palm Springs, 1989".
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
Fair warning
44 000

ditt bud
Aktuellt bud:
48 000 SEK