258
1088647

Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
28 200 - 33 800 SEK
2 610 - 3 130 USD
Klubbat pris
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

STRANDBODAR.

Sign.-38. Olja på duk, 48x67 cm.

Proveniens

Galerie Hörhammer.