279
1074717

Amelie Lundahl

(Finland, 1850-1914)
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
41 800 - 52 200 SEK
4 520 - 5 660 USD
Klubbat pris
8 500 EUR
Amelie Lundahl
(Finland, 1850-1914)

BLOMSTERSTILLEBEN.

Sign. 1882. Olja på duk, 46x38 cm.

Reva.

Galerie Hörhammer