279
1074717

Amelie Lundahl

(Finland, 1850-1914)
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
41 900 - 52 400 SEK
4 540 - 5 680 USD
Klubbat pris
8 500 EUR
Amelie Lundahl
(Finland, 1850-1914)

BLOMSTERSTILLEBEN.

Sign. 1882. Olja på duk, 46x38 cm.

Reva.

Galerie Hörhammer