Madeleine Pyk – en samling F769
278
1096539

Adolf von Becker

(Finland, 1831-1909)
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
21 100 - 26 400 SEK
2 290 - 2 860 USD
Klubbat pris
1 600 EUR
Adolf von Becker
(Finland, 1831-1909)

STILLEBEN.

Sign. A.v.Becker, H.F. -84. Olja på duk. 55x81 cm.

Smärre krackelyr. Lagning.

Konstnär