290
1117786

OKÄND KONSTNÄR, 1800-TAL. DAMPORTRÄTT

Utropspris
700 - 800 EUR
7 310 - 8 350 SEK
792 - 905 USD
Klubbat pris

Osign. Pastell, 62x54 cm.