291
972921

Okänd konstnär 1700/1800-tal

Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
28 300 - 34 000 SEK
2 610 - 3 130 USD
Klubbat pris
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377
Okänd konstnär 1700/1800-tal

SASKIA VAN UYLENBURGH SOM UNG FLICKA. EFTER REMBRANDT.

Olja på duk 50x43 cm.

Dubblerad. Åldersrelaterat slitage.