292
1103108

Gustaf Lundberg

(Sverige, 1695-1786)
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
45 300 - 56 700 SEK
4 170 - 5 220 USD
Klubbat pris
Gustaf Lundberg
(Sverige, 1695-1786)

GUSTAF LUNDBERG, Tillskriven. OKÄND DAM SOM HERDINNA.

Osign. Pastell uppfodrad på duk 45,5 x 38,5 cm. Förgylld och bronserad ram från tiden.

Ej examinerad ur ram.