293
1077030

Benes Knupfer

(Tjeckien, 1848-1910)
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
11 300 - 13 600 SEK
1 040 - 1 250 USD
Klubbat pris
Benes Knupfer
(Tjeckien, 1848-1910)

PORTRÄTT AV EN DAM.

Signerad. Olja på duk. 54x44 cm.

Ställvis krackelerad.