297
1077022

OKÄND KONSTNÄR, 1700-tal.

Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
11 300 - 13 600 SEK
1 040 - 1 250 USD
Klubbat pris
OKÄND KONSTNÄR, 1700-tal.

Musa och putto. Olja på duk. 41x31 cm.

Ställvis krackelerad, smärre färgbortfall.