1102922

SEKRETÄR, sengustaviansk.

Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
16 900 - 22 500 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492
SEKRETÄR, sengustaviansk.

Mahognyfanerad med mässingslister och -beslag. Bakom klaffskiva, lådor och fack. Bredd 118 cm, höjd 128 cm, djup 51 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lås saknas. Renoverat.