1097172

BYRÅ, rokoko, 1700-tal.

Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 700 - 34 000 SEK
2 090 - 3 130 USD
Klubbat pris
1 900 EUR
BYRÅ, rokoko, 1700-tal.

Fanerad, med alm, masurbjörk, ek och frukträd. Tre lådor, bronsbeslag. Bredd 105,5 cm, djup ca 55 cm, höjd ca 80 cm.

Fanerskador. Torrsprickor.