49
1078152

SERVERINGSFAT, silver, Johann Hues, Hamburg, 1700-talets slut.

Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
11 300 - 13 500 SEK
1 040 - 1 250 USD
Klubbat pris
1 700 EUR

Längd 41,5 cm. Vikt 1333g.

Repor.