69
1120235

UTMÄRKELSETECKEN, Sankt Annaorden, 3. klass, guld (56) och emalj, Ryssland, 1800-talets slut.

Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
11 300 - 17 000 SEK
1 040 - 1 570 USD
Klubbat pris
750 EUR

Stämplad med tillverkarens stämpel 'AK' (Keibel) samt kejserliga dubbelörnen. Med ordensband. 39x34 mm. Vikt cirka 9 g.